Zestaw GS20-03 do szlifowania GLOB SYSTEM pilnik ze szlifierką Bosch GWS9-125S - edycja limitowana
GLOB TOOLS
GLOB-GS20-03
1 Przedmiot
Pośpiesz się! zostało tylko 1 ostatnie produkty na stanie!
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
  Ogólne warunki sprzedaży
Kliknij i sprawdź!
  Polityka składania reklamacji
Kliknij i sprawdź!
  Polityka zwrotów
Dostarczany w wytrzymałej walizce transportowej zestaw z łatwością może być transportowany na miejsce pracy, a bezpośrednio po wyjęciu z walizki można przystąpić do pracy. Dostarczany w komplecie pas o wymiarach 10x550mm pozwala na zapoznanie się z wszystkimi funkcjami pracy.
Największa wydajność usuwania materiału na najmniejszej powierzchni.
Zastosowanie:
- usuwanie naddatków spawów: spawy pachwinowe, poręcze, kratownice,
- kształtowanie elementów drewnianych,
- kształtowanie elementów płytek ceramicznych,
Pasy bezkońcowe:
Zalecamy stosowane pasów wykonanych na sztywnych podłożach oraz z włókniny szlifierskiej i polerskiej. Szerokość pasów to 10mm.
Części zamienne:
Zapewniamy wszystkie części użytkowe.
Dbając o ochronę środowiska, wykorzystujemy podczas produkcji energię produkowaną przez panele fotowoltaiczne o mocy 50kW, jakie zamontowaliśmy na jednej z naszych hal produkcyjnych.
ZESTAW ZAWIERA:
1 x przystawka do szlifowania GS03-00,
1 x szlifierka kątowa z płynną regulacją prędkości Bosch GWS 9-125S
1 x pas bezkońcowy z płótna ściernego 10x550 mm,
1 x instrukcja obsługi w języku polskim,
1 x opakowanie: walizka z tworzywa sztucznego - GLOB SYSTEM,
1 x gwarancja producenta (12 miesięcy)
GLOB-GS20-03
1 Przedmiot
Arkusz danych
Symbol
Model
GS20-03
Przeznaczenie
Szlifierki kątowe 125mm z płynną regulacją obrotów
Długość pasów bezkońcowych
550 mm
Mocowanie
Gwint M14
Szerokość pasów bezkońcowych
10 mm